50 ₺ ve ÜZERİ ALIŞVERİLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO !

Hakkında


Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin üretim aşamalarına imalat ile dahil olarak, gücümüzü kalite ve fiyatlarımıza yansıtmaktayız. Böylelikle; tüm tüketicilerimize güvenilir, trend, estetik ürünler sunmaktayız.
BELMANDO.COM olarak, üretimine sahip olduğumuz bütün ürünler ve sattığımız ürünler anti alerjik (NİKEL FREE ) teknoloji ile tasarlanıp üretimi gerçekleştirilmektedir.
5000 m2'lik bir alana sahip olan merkezimizde; tasarım, üretim, depolama, showroom ünitelerimiz ile birlikte, Türkiye ve Dünya'ya daima geleceği gören projeler geliştirmekteyiz.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ
BELMANDO firması olarak; gerek kurulduğumuz ilk gün, gerek sektörde 50. yılımızı karşılamaya hazırlandığımız bu günler, gerekse gelecek nice yıllarda nesiller boyu Türkiye ve yurtdışında da taranan markalar arasındaki yerimizi korumak başlıca ilkemizdir.
Bulunduğumuz çağın dışında geleceğin ihtiyaçlarını öngören insan ihtiyaçlarını karşılamak amaçlarımızın temelini oluşturmaktadır.
Hedeflerimize ulaşabilmek adına alanında uzman konumunda bulunan uzman ekip ve kadromuz ile doğaya ve canlılara saygılı; insanlara geleceğin öngören bakış açısı ile güvenin, kalitenin, şıklığın sonsuz hazzını yaşatmak için var gücümüz ile düşünerek üretmekteyiz.

*** Herkes değerlidir ve BELMANDO.COM ile farkı yaşamak herkesin hakkı! ***

TEKNOLOJİ
BELMANDO.COM firması olarak çağın gereksinimlerine hızlı ayak uyduran yenilikçi ve ileriye dönük bir düşünce ve bakış açısı ile barkod sistemi uygulaması dahil olmak üzere online satışın öneminin, gerekliliğinin bilincindeyiz. Bu sebeple; https://belmando.com adresimiz ile Türkiye ve Dünya'nın bir ucuna kadar hizmet vermek, tüketicilerimizin bizlere değil, BELMANDO.COMolarak bizlerin tüketicilere ulaşması gerektiği inancındayız.

ENDÜSTRİ
1970'li yıllardan bu yana çıkmış olduğumuz bu serüvende; ürünlerimizin güvenilir ve kusursuz bir şekilde üretilmesinde yanımızda bulunan alanının uzmanı olan ekibimiz tüketicilerle aramızdaki güçlü bağın ve sektör lideri marka unvanımızın en büyük sağlayıcılarıdır.
Kadromuzun başta doğaya ve canlılara saygılı oluşu, ardından sağlam ve dayanışmacı, her düşünceye açık ileri görüşlülüğü, titizlik ve kalite hedeflerinin en somut hali üretilen ürünlerimiz yani BELMANDO.COM'dır.

: 552 11.10.2019 - 09:23:09

Aynı Gün Kargo

Saat 14:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda.

Çevrimiçi Anlık Hizmet

Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Güvenli Ödeme

3D Secure güvenli ödeme sistemi ile, güvenli alışveriş yapın.

Kolay İade

Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.